کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان

کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان


فیزیوتراپی ازجمله خدماتی بوده که امروز شاهد افزایش چشمگیر فعالیت آن هستیم. اغلب افراد به توصیه پزشک برای درمان ناراحتی‌های جسمانی و آسیب‌های فیزیکی بخشی از فرآیند درمان خود را به کمک خدمات فیزیوتراپی طی می‌کنند؛ اما طی سال‌های اخیر هزینه‌های مربوط به فیزیوتراپی افزایش قابل‌توجهی داشته است. درنتیجه بسیاری از افراد برای درمان خود به مجموعه‌هایی مراجعه می‌کنند که با مراکز بیمه قرارداد دارند. در این مقاله قصد داریم بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان را به شما عزیزان معرفی کنیم؛ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان
کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان

بیمه نیروهای مسلح چه خدمات درمانی را پوشش می دهد؟

بیمه نیروهای مسلح نیز مانند انواع دیگر بیمه‌ها برخی خدمات درمانی را تحت پوشش قرار می‌دهد؛ اما توجه داشته باشید که میزان پوشش هریک از خدمات متناسب با این‌که فرد تحت پوشش در کدام دسته قرار گیرد، متفاوت خواهد بود. در ادامه به معرفی برخی از خدمات درمانی تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح می‌پردازیم.

 • هزینه فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، کاردرمانی و…
 • هزینه انواع جراحی‌های قلب، مغز و اعصاب، کمر، ستون فقرات و…
 • تامین هزینه‌های مربوط به ناباروری و نازایی
 • هزینه سونوگرافی، ماموگرافی و الکتروکاردیوگرافی
 • هزینه آمبولانس و فوریت‌های پزشکی
 • هزینه همراه بیمار در بیمارستان درصورتی‌که سن فرد بیمار بالا 70 یا کم‌تر از 10 سال باشد.
 • جبران هزینه‌های تست غربالگری جنین و زایمان

فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در کلینیک تخصصی کیانپارس

یکی از بیمه‌های پایه‌ای که نقش مهمی در پوشش نیروهای مسلح و بیمه شدگان آن ایفا می‌کند، بیمه نیروهای مسلح است. کلینیک تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس به‌عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز با عقد قرارداد و کسب امتیاز ممتاز، خدمات ویژه و تخصصی خود را برای بیمه‌شدگان نیروهای مسلح ارائه می‌کند. بیمه‌شدگان نیروهای مسلح به 2 دسته مختلف تقسیم می‌شود. دسته اول جانباز و عائله هستند که در این حالت خدمات درمانی برای شخص جانباز و عائله ایشان به شکل کاملا رایگان انجام خواهد شد.

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز
کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان
کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان

دست دوم سرباز وظیفه و عادی هستند که در حالت فرانشیز قرار می‌گیرند. به بیانی دیگر این دسته افراد باید درصد ناچیزی از هزینه‌ها را به کلینیک پرداخت کنند. بنابراین اگر فردی در دسته دوم قرار گرفت، هنگام مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح لازم است که با آگاهی کامل از هزینه‌های درمانی، بخشی از آن‌ها را برعهده بگیرد. نیروهای ارتشی که طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هستند نیز در دسته دوم قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید در برخی موارد خاص مانند لیزر لازم است که ابتدا نسخه توسط یکی از پزشکان مورد اعتماد مرکز بیمه ارتش تایید شود و سپس به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز مراجعه گردد.

بیشتر بخوانید

مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح

ازجمله مهم‌ترین دغدغه‌های بیماران هنگام گذراندن دوره درمانی به‌ویژه فیزیوتراپی، هزینه‌های نهایی آن است. بنابراین یافتن یک کلینیک فیزیوتراپی که با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان طرف قرارداد باشد، می‌تواند نگرانی‌های ناشی از مسائل مالی را تا حد قابل‌توجهی کاهش دهد. یکی از این مجموعه‌ها که با انواع بیمه‌های موجود در کشور از جمله بیمه نیروهای مسلح طرف قرار است، مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس محسوب می‌شود.

کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان
کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان

این کلینیک جهت رفاه حال بیماران و کاهش نگرانی‌های ناشی از قیمت فیزیوتراپی، با نهادهای معتبر بیمه قرارداد دارد تا بیماران بتوانند به‌راحتی و بدون هیچ نگرانی از خدمات فیزیوتراپی این مرکز بهره‌مند شوند. مجموعه تخصصی کیانپارس برای افرادی که امکان مراجعه حضوری به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح را ندارند، امکان فیزیوتراپی در منزل را فراهم نموده است تا این دسته افراد با راحتی هرچه تمام‌تر درمان خود را پیگیری نمایند.

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه البرز در اهواز(ایران دی پی تی)

سخن پایانی

برای انتخاب بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح در اهواز و خوزستان باید تحقیقات کاملی را انجام دهید؛ چراکه امروزه هزینه خدمات درمانی به‌شدت افزایش یافته و هر فرد را مجاب به استفاده از بیمه درمانی می‌کند. درنتیجه استفاده از بیمه‌های معتبر می‌تواند هزینه‌های بالای مراکز درمانی را به‌شدت کاهش دهند. بیمه نیروهای مسلح از جمله بیمه‌های کارآمد و مهمی است که معمولا برای جانبازان، بازنشستگان ارتش یا نیروهای نظامی صادر می‌شود. این بیمه بخش عمده‌ای از هزینه درمانی افراد تحت پوشش را جبران می‌کند و با بسیاری از مراکز درمانی همچون کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس قرارداد دارد. درنتیجه شما می‌توانید با انتخاب یک کلینیک فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح و رزرو نوبت فیزیوتراپی درمان خود را آغاز نمایید.

6 دیدگاه

 • آیا تمرینات‌ورزشی فیزیوتراپی می‌توانند بهبودی تاب‌آوری و انعطاف ذهنی بعد از جراحی اندام‌ها کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توان آنها را به عنوان یک بخش مهم از روند بهبودی مطرح کرد؟

 • چگونه می‌توان از متخصصان فیزیوتراپی به عنوان قسمتی از تیم درمانی مراقبت از بیماران بعد از جراحی اندام‌ها استفاده کرد و ب‌چه صورت هماهنگی بهتری در مراقبت از بیماران ایجاد کرد؟

 • نقش تمرینات‌ورزشی تعادلی و توانبخشی در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و افتادن در سالمندان چگونه‌است می‌توانند بهبودی عملکرد روزمره و کیفیت زندگی آنها کمک کنند؟

 • آیا فیزیو تراپی می‌تواند در کمک به نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و شانه هستند، مفید باشد؟

 • چگونه می‌توان از تکنیک‌های فیزیوتراپی در کمک به بیمارانی با این مرض در قسمت گردن و ستون فقرات گردنی هستند، بهره برد؟

 • آیا فیزیو تراپی می‌تواند در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت گردن و شانه و دست و آرنج و بازو و مچ و پاهای جلو و پشت و کمر و ستون فقرات پایین و سینه و کمر و فیزیوتراپی پاها و بازوها و ساق پا هستند، مفید باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *