فیزیوتراپی با بیمه آتیه سازان در اهواز

فیزیوتراپی با بیمه آتیه سازان در اهواز


امروزه افراد به‌دلیل بروز آسیب‌های وارده ناشی از حرکات غلط یا برخی حوادث دچار مشکلات جسمانی متعددی می‌شوند. درنتیجه با مراجعه به پزشک متخصص و تجویز فیزیوتراپی توسط او نیاز به مراجعه به این دسته کلینیک‌ها بیش‌ از پیش احساس می‌شود؛ اما در بسیاری از موارد هزینه بالا درمان فیزیوتراپی و خدمات درمانی باعث انصراف بیماران از ادامه درمان خود می‌شود. درنتیجه برخورداری از یک بیمه معتبر به‌راحتی می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های درمان شود. آتیه سازان حافظ یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه بیمه محسوب می‌شود که بسیاری از مراکز درمانی، کلینیک‌های فیزیوتراپی و ارگان‌های دولتی با آن قرارداد دارند. به‌دلیل تعداد بالای مراکز درمانی طرف قرارداد با این بیمه، بیمارانی که تحت پوشش آن هستند، به‌راحتی می‌توانند به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه‌ سازان به‌راحتی دسترسی پیدا کنند. اگر شما نیز جزو افراد تحت پوشش این بیمه هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا در ارتباط با کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه سازان حافظ بیمه تکمیلی درمان و خدمات تحت پوشش این بیمه اطلاعات لازم را کسب کنید.

فیزیوتراپی با بیمه آتیه سازان در اهواز

آشنایی با بیمه آتیه سازان حافظ و خدمات آن

بیمه آتیه سازان حافظ خدمات متنوعی را در زمینه تعهد افراد تحت پوشش خود ارائه می‌دهد؛ ازجمله این دسته خدمات می‌توان به پرداخت هزینه‌های مربوط به فیزیوتراپی اشاره نمود. بنابراین شما با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه‌ سازان می‌توانید از خدمات این بیمه بهره‌مند شوید. در جلسه اول، بیمار پس‌ از مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی توسط فیزیوتراپیست معاینه و پزشک پرونده‌ای را متناسب با شرایط بیمار تشکیل می‌دهد. در پرونده بیمار روش درمانی موردنظر در سامانه الکترونیک ثبت خواهد شد. پس‌ از شروع جلسات درمان فیزیوتراپی، بیمار بعد از اتمام هر جلسه موظف است پشت برگه نسخه پزشک را امضا کند و تاریخ جلسه را یادداشت نماید. سپس با ارسال مدارک به بیمه آتیه سازان هزینه درمانی فیزیوتراپی از سازمان به کلینیک فیزیوتراپی پرداخت می‌شود. لازم به ذکر است بیماران بیمه آتیه سازان حافظ به دو دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شوند.

  • دسته اول بیمارانی هستند که اطلاعات آن در سامانه رسا که ویژه بیمه آتیه سازان حافظ است، ثبت گردیده و ارائه معرفی‌نامه برای آن‌ها از طریق کلینیک به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین توجه داشته باشید در معرفی‌نامه صادر شده از بیمه آتیه سازان حافظ، درصد فرانشیز پرداختی توسط بیمار تعیین‌ شده است.
  • دسته دوم بیمارانی هستند که اطلاعات آن‌ها در سامانه رسا ثبت نشده و به ارائه معرفی نوعی مهر شده از مرکز بیمه و ارائه آن به کلینیک موردنظر نیاز خواهد بود. به یاد داشته باشید در معرفی‌نامه صادره از بیمه مشخصات کلی بیمار و مشخصات نسخه تجویز شده مانند نام پزشک، تعداد اندام‌های تحت درمان، خدمات قابل ارائه و سقف تعهد پرداختی توسط بیمه آتیه سازان ذکر شده‌ است.
اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه کوثر در اهواز

بیشتر بخوانید کلینیک فیزیوتراپی با بیمه تامین اجتماعی در اهواز و خوزستان

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه آتیه‌ سازان

مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس به عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز با دریافت امتیاز از بیمه تکمیلی آتیه‌ سازان حافظ و ارائه خدمات تخصصی طبق دستورالعمل‌های گفته‌شده همواره آماده ارائه خدمات خود به بیمه‌شدگان این مرکز بیمه خواهد بود. با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه‌ سازان در اهواز با کیفیت‌ترین خدمات درمانی را در محیطی کاملا بهداشتی دریافت می‌کنید. کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس به منظور رفاه حال بیماران و کاهش قیمت فیزیوتراپی، با بیمه آتیه سازان حافظ طرف قرارداد است. لذا با رزرو نوبت فیزیوتراپی از این مجموعه می‌توانید با هزینه بسیار مناسب به انجام فیزیوتراپی در منزل یا در کلینیک بپردازید.

خدمات قابل ارائه توسط بیمه آتیه سازان حافظ

مراحل پذیرش و ارسال پرونده به مراکز بیمه بیمارانی که تحت پوشش بیمه آتیه‌ سازان هستند، پس‌ از مراجعه فرد به کلینیک تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس با ارائه کارت ملی و نسخه درمانی انجام می‌شود. پس‌ از صدور معرفی‌نامه بیمار و تایید از سمت بیمه، درصورتی‌که فرد دارای بیمه تکمیلی و سقف کامل باشد، تمام یا بخشی از هزینه فیزیوتراپی از سمت بیمه پرداخت خواهد شد؛ اما توجه داشته باشید که هر شخص در هر ماه می‌تواند تنها 2 عضو خود را به‌صورت رایگان با فیزیوتراپی درمان کند. همچنین خدماتی که بیمه آتیه‌سازان حافظ در تعهد بیمه شدگان ارائه می‌دهد، شامل فیزیوتراپی روتین، لیزر کم‌توان، سی پی ام و مگنت محسوب می‌شود؛ اما مگنت عمل مستقل محسوب شده و نیازمند نسخه و معرفی‌نامه جداگانه خواهد بود. هزینه لیزر درمانی در کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه‌ سازان 30 درصد توسط بیمار و 70 درصد توسط شرکت بیمه پرداخت خواهد شد. برای مگنت تراپی و لیزر پرتوان نیز بیمه صرفا 75 درصد هزینه‌ها را برعهده می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر   بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آرمان در اهواز

سخن پایانی

مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس از طریق عقد قرارداد با بسیاری از بیمه‌های تکمیلی و پایه همچون بیمه آتیه سازان حافظ سعی در ارائه باکیفیت‌ترین خدمات درمانی با مناسب‌ترین هزینه را دارد. اگر شما نیز تحت پوشش بیمه آتیه‌ سازان هستید، می‌توانید با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آتیه‌ سازان در اهواز و خوزستان به گذراندن دوره درمان خود اقدام کنید تا بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های شما تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

6 دیدگاه

  • تاثیر تمرین در فیزیوتراپی کیانپارس می تواند بهبودی عملکرد افراد با مشکلات مفصلی مانند آرتروز و آسیب‌های ورزشی کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند به کاهش درد و بهبود انعطاف پویایی مفاصلی کمک کنند؟

  • چگونه فیزیوتراپی می‌تواند به کودکان با اختلالات حرکتی و ناتوانی‌های توسعه‌ای در بهبود توانایی حرکتی و توان بخشی کمک کند؟

  • چگونه می‌توان فیزیوتراپی را در مراحل بازگشت به ورزش بعد از آسیب‌های ورزشی موثر استفاده کرد؟

  • نقش تمرینات‌ورزشی توانبخشی برای بهبودی فعالیت افرادی مبتلا به مشکلات عضلانی و سیستم عصبی چگونه‌است می‌تواند در بهبود وضعیت آنها کمک کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *