دستگاه High ton در اهواز

دستگاه High ton در اهواز


پیشرفت فیزیوتراپی و عرضه دستگاه‌های جدید در این حوزه باعث شده مشکلات حرکتی به وجود آمده به حداقل برسد و فرایند بهبودی بیمار سرعت بیشتری بگیرد. ‌هایتون تراپی روشی جدید است که به وسیله دستگاه High ton برند GBO انگلستان ارائه می‌شود. این دستگاه برخلاف دیگر روش‌ها تأثیر مستقیمی بر روی متابولیسم می‌گذارد و فرکانس‌های بالایی را منتشر می‌کند. ‌هایتون تراپی روشی غیرتهاجمی است و مزایای بسیاری دارد.

مزایای دستگاه High ton برند GBO انگلستان

  • افزایش خون موضعی
  • بازگرداندن متابولیسم به حالت طبیعی
  • اثر ضد درد
  • کاهش التهاب
  • کاهش ورم

ویژگی‌های دستگاه High ton برند GBO انگلستان

همانطور که اشاره کردیم در این دستگاه از فرکانس‌های بالا استفاده می‌شود. با تأثیر مستقیم این دستگاه بر متابولیسم سلول‌ها، اعصاب و ماهیچه‌ها تحریک می‌شوند. بدین وسیله مواد مضر از بدن دفع شده و مواد غذایی جذب سلول‌های بدن می‌شوند. این افزایش انرژی باعث می‌شود نوسانی در ساختار نواحی مورد نظر به وجود بیاید. جریان الکتریکی متناوب باعث این نوسان می‌شود و در نتیجه این حالت در سلول‌ها تشدید خواهد شد.

پس از این مرحله سلول‌ها نرمالیزه شده و مواد زائد از آن‌ها دفع شده و مواد غذایی مورد نیاز جذب سلول‌ها می‌شوند. این نوسان‌ها برای سلول‌ها لازم است، زیرا باعث می‌شوند سلول‌های ناحیه موردنظر زنده بمانند و بازسازی شوند. با بازسازی سلول‌ها درد کمتر می‌شود و متابولیسم بدن به حالت طبیعی باز می‌گردد.

دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز
دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز

علاوه بر این مورد، یکی دیگر از کاربرد‌های دستگاه High ton برند GBO انگلستان این است که برای دفع چربی‌های مضر و لاغری و کاهش وزن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه High ton برند GBO انگلستان در فرکانس‌های بالا بر روی ذرات کوچک و در فرکانس‌های پایین‌تر بر روی ذرات بزرگتر تأثیر می‌گذارد. برای تأثیر‌پذیری بیشتر بهتر است از فرکانس‌های مختلف در جای مناسب استفاده شود.

کاربرد‌های دستگاه High ton

دستگاه High ton برند GBO انگلستان کاربرد‌های مختلفی در فیزیوتراپی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. با روش‌هایتون تراپی سلول‌ها جوان‌تر می‌شوند و بازسازی مطلوبی از این نظر صورت می‌گیرد. ‌هایتون تراپی باعث کاهش درد می‌شود. همچنین با استفاده از این روش می‌توان به عملکرد جسمی، ذهنی و جنسی به میزان زیادی بهبود بخشید.

دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز
دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز

دستگاه High ton برند GBO انگلستان با تحریک بازسازی سلول‌ها، باعث ترمیم ناحیه مورد نظر می‌شود و در تسکین درد آرتروز، کاهش درد عمل جراحی تعویض مفصل لگن و درمان اسپاسم عضله کمر و پا تأثیر مثبتی دارد.

جمع‌بندی

دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز
دستگاه High ton برند GBO انگلستان در اهواز

دستگاه High ton برند GBO انگلستان، جایگاه ویژه‌ای در کلینیک‌های فیزیوتراپی دارد. این دستگاه برخلاف سایر روش‌های فیزیوتراپی تأثیر مستقیمی داشته و با بازسازی سلول‌ها تأثیر ضد درد مؤثری را ارائه می‌کند. همچنین عملکرد جسمی و حرکتی را نیز تا میزان زیادی بهبود ‌بخشیده و در کاهش درد‌های پس از عمل جراحی نیز نقش مهمی دارد. همین موارد باعث شده دستگاه High ton برند GBO انگلستان، نیاز هر کلینیک فیزیوتراپی باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *