فیزیوتراپی در خوزستان

فیزیوتراپی در خوزستان


این روزها مراکز درمانی و کلینیک‌های فیزیوتراپی فراوانی در سراسر کشور مشغول کار و خدمت به بیماران هستند؛ اما آیا به نظر شما سطح کیفی خدمات‌رسانی تمام این مراکز یکسان است؟! مسلما خیر؛ به همین جهت باید به هنگام مواجه با بیماری و نیاز داشتن به فیزیوتراپی، در کلینیکی کارهای درمانی خود را انجام دهید که تمام پارامترهای بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران را داشته باشد. حال شاید برایتان سوال باشد که بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران چه ویژگی‌هایی دارد که شایسته لقب برترین است؟! برای یافتن پاسخ این سوالات در ادامه همراه ما باشید.

در کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس پس‌ از معاینه ذهنی به معاینه فیزیکی نیز پرداخته می‌شود و فیزیوتراپیست قسمتی که دچار مشکل شده‌ است را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین معاینه فیزیکی به‌منظور تعیین قدرت عضلانی، دامنه حرکتی و توانایی بیمار در انجام وظایف روزمره انجام می‌شود. اطلاعاتی که از معاینه فیزیکی کسب می‌شود به فیزیوتراپیست کمک می‌کند تا دلیل اصلی مشکل بیمار را تعیین کند. فیزیوتراپیست‌های کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس با نتیجه ارزیابی‌های خود برنامه درمانی مخصوصی را تنظیم می‌کنند. اگر به هر دلیلی نیاز به یک مجموعه فیزیوتراپی تخصصی داشتید می‌توانید جهت دریافت نوبت فیزیوتراپی به‌منظور معاینه ذهنی و فیزیکی با کلینیک تخصصی کیانپارس در ارتباط باشید.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی ایران کجاست؟

بسیاری از بیماران برای گذراندن دوره درمان خود همواره به‌دنبال برترین کلینیک فیزیوتراپی هستند. به‌طورکلی کلینیک‌های فیزیوتراپی خدمات درمانی متنوعی را ارائه می‌کنند و هریک از آن‌ها همواره تلاش دارند تا به بهترین شکل ممکن این دسته از خدمات را به مراجعه‌کنندگان عرضه نمایند. البته برتر بودن یک مجموعه به عواملی همچون امکانات آن نیز وابسته است. شاید برایتان سوال باشد که بهترین کلینیک فیزیوتراپی چه بخش‌هایی دارد؟ درواقع یک کلینیک فیزیوتراپی مناسب دارای بخش‌های اصلی و داخلی به‌منظور بهبود خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگان است. کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس اهواز امکاناتی نظیر اتاق تعویض لباس، اتاق انجام تمرینات ورزشی، انبار نگهداری لوازم بیماران، اتاق ماساژ و آبدرمانی و… را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

اطلاعات بیشتر   تاندونیت شانه یا عضله بالاخاری

بهترین کلینیک فیزیوتراپی

بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران/خوزستان و شهر اهواز کدام است و چه ویژگی‌های دارد؟ کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس در اهواز، به مدیریت آقای دکتر ذاکر مشفق، دارای مدرک دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی در ایران؛ به همراه کادری مجرب و کارآزموده، همواره سعی در ارائه باکیفیت‌ترین خدمات در سریع‌تر ین زمان ممکن، به بیماران گرامی را دارند. همچنین وجود سایر ویژگی‌های مثبت در بنیان این مرکز، موجب شده تا عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران را از سوی مراجعه‌کنندگان خود، دریافت نماید. همراه ما باشید تا به بررسی هر یک از ویژگی‌های مربوط به این مرکز بپردازیم.

 • ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل

در کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس، جهت رفاه حال بیماران و افزایش سطح کیفی پروسه درمان؛ خدمات فیزیوتراپی در منزل را می‌دهد، که این طرح سرتاسر استان خوزستان را پوشش داده و به صورت اختصاصی، پرسنل آقا یا خانم جهت ویزیت و انجام تمرینات، به محل اعزام می‌شوند.

 • طرف قرارداد با بیمه‌های مختلف و کاهش فشار هزینه‌های درمانی

در این مرکز انواع خدمات نوین و پیشرفته با قیمتی مناسب، به بیماران عزیز ارائه می‌شود. علاوه‌براین، با وجود قرار با بیمه‌های مختلف، مراجعین به راحتی می‌توانند بخش عمده هزینه‌های خود را از طریق بیمه جبران کرده و دغدغه چندانی از بابت هزینه‌ها نداشته باشند.

 • خدمات‌رسانی با تیم درمانی مجرب و کاربلد

کلینیک کیانپارس، به عنوان بهترین مرکز فیزیوتراپی در اهواز؛ کادر مجربی دارد که تمام خدمات را به نحو احسن خدمت بیماران محترم ارائه داده و همواره موجب جلب رضایت آنان شده‌اند.

 • انجام فرایند درمانی در سریع‌ترین زمان ممکن

در این کلینیک متخصصان و فیزیوتراپیست‌های مجربی حضور دارند، که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن و ارائه برنامه‌های درمانی با رعایت استانداردهای جهانی؛ برترین خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن به بیماران ارائه می‌دهند.

اطلاعات بیشتر   پارگی لابروم لگن و راه درمان آن با فیزیوتراپی

بهترین دکتر فیزیوتراپی در ایران کیست؟!

جناب آقای دکتر ذاکر مشفق، بنیانگذار بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران/خوزستان و شهر اهواز می‌باشد، که با داشتن مدرک دکترای حرفه‌ای فیزیوتراپی در ایران، و کسب سال‌ها تجربه در کشور کانادا؛ مفتخر است که توانسته در جهت خدمت به بیماران گام موثری برداشته و با راه‌اندازی کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس؛ خدمات ارزنده‌ای را در زمینه فیزیوتراپی و کاردرمانی، به بیماران عزیز ارائه دهد. ضمنا مزیت ارسال کاردرمانگر و فیزیوتراپیست به سرتاسر خوزستان ، موجب شده که کلینیک کیانپارس به عنوان سرآمدترین کلینیک فیزیوتراپی در خوزستان شناخته شود.

این مرکز، یک کلینیک فیزیوتراپی عالی با امکانات کامل است؛ ساعت کاری طولانی و آماده خدمات‌رسانی به بیماران محترم همه روزه به جز ایام تعطیل شنبه تا چهارشنبه (۸ تا ۲۲:۳۰) پنجشنبه (۸ تا ۲۰:۰۰)؛ طولانی‌ترین تایم خدمات‌رسانی به بیماران را دارد. در این مجموعه درمانی؛ تیمی زبده و باتجربه، به مدیریت دکتر ذاکر مشفق انواع روش‌های درمانی را به کار می‌گیرند؛ تا بیمار در سریع‌ترین زمان ممکن سلامت خود را به دست آورد. از این رو، توانسته عنوان بهترین کلینیک فیزیوتراپی در خوزستان را به خود اختصاص دهد.

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس در اهواز؛ این مرکز با کادری مجرب و ورزیده، به همراه جناب آقای دکتر ذاکر مشفق؛ متخصص فیزیوتراپی و کاردرمانی، از روش‌های علمی و دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز بهره می‌گیرد، تا در محیطی باز و سرشار از آرامش؛ بهترین خدمات را برای بیماران عزیز به ارمغان آورد.

بهترین کلینیک فیزیوتراپی در چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

اگر در جستجوی بهترین کلینیک فیزیوتراپی دراهواز به اینجا آمده‌اید، بدون شک جای درستی را انتخاب کرده و مسیر را به خوبی طی کرده‌اید؛ پس از حالا به بعد همراه ما باشید تا شما را با خدمات و طرح‌های متنوع مجهزترین کلینیک فیزیوتراپی در اهواز آشنا کنیم.

اطلاعات بیشتر   تاندونیت زانو

در این کلینیک به علت وجود انواع دستگاه‌های فیزیوتراپی؛ روش‌های مختلف درمانی قابل اجرا بوده و بیمار را از مراجعه به مراکز درمانی دیگر، بی‌نیاز می‌سازد. مهم‌ترین خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود؛ عبارتند از:

 • کاردرمانی، درمان دستی و ماساژ
 • تراکشن گردن و کمر
 • طب سوزنی و شاک ویو
 • مگنت تراپی و آب درمانی
 • لیزر کم توان و پرتوان
 • اولتراسوند و تکار
 • فیزیوتراپی تنفسی
 • ورزش درمانی و الکترو تراپی
 • موبیلیزاسیون و منیپولاسیون مفاصل

6 دیدگاه

 • کمیته‌ای که برای جلوگیری از آسیب‌های ورزشی و توان بخشی ایجاد کنم، چه تمرینات‌ورزشیی را پیشنهاد می‌دهید؟

 • فیزیوتراپی چطور می‌تواند به بهبود عملکرد و توانایی حرکتی بیمارانی با این مرض در قسمت شکم و لگن هستند، کمک کند؟

 • نقش تمرینات‌ورزشی توانبخشی در بهبود وضعیت عضلاتی و سیستم عصبی افراد با اختلالات توجه و بیش‌فعالی چیست؟

 • چگونه می‌توان از اطلاعات جدید و تحقیقات علمی در حوزه فیزیوتراپی بعد از جراحی اندام‌ها بهره‌برد تا به روش‌های بهتری در بهبودی بیماران دست یافت؟

 • چطور می‌توان از تمرینات فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت پاهای ورزشکاران مانند زانوهای ورزشکاران فوتبال هستند، بهره برد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *