یکی از روش‌های درمانی که بسیاری از افراد درطول زندگی به آن نیاز پیدا می‌کنند، فیزیوتراپی است. امروزه استفاده از روش‌های به‌روز فیزیوتراپی و بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی به درمان هرچه سریع‌تر و اصولی‌تر مشکلات اسکلتی و عضلانی کمک می‌کند. در حقیقت شما می‌توانید مشکلات جسمی خود را با استفاده از انواع روش‌های فیزیوتراپی به‌طور کامل برطرف کنید؛ اما اگر درمان فیزیوتراپی را جدی نگیرید و برای انجام آن پیگیری‌های لازم را نداشته باشید، ممکن است بیماری جسمی شما شدیدتر شد و به روش‌های درمانی تهاجمی نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین همواره توصیه می‌کنیم برای حفظ سلامت خود اقدامات لازم را انجام دهید. البته برخی عوامل همچون افزایش قیمت فیزیوتراپی باعث شده تا بسیاری از افراد به سلامت خود رسیدگی نکنند؛ اما اگر تحت پوشش بیمه سرمد هستید، به راحتی می‌توانید با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه سرمد در اهواز و خوزستان درمان فیزیوتراپی خود را با هزینه بسیار کمتری انجام دهید.

معرفی بیمه سرمد و خدمات فیزیوتراپی قابل ارائه توسط این بیمه

بیمه سرمد به‌عنوان یکی از جدیدترین شرکت‌های بیمه ایرانی شناخته شده که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده است. این بیمه خصوصی بوده و زیر نظر بانک صادرات فعالیت می‌کند. با وجود اینکه شرکت بیمه سرمد در این حرفه کاملا تازه‌وارد است؛ اما در حوزه پوشش‌دهی افراد بیمه‌گذار سابقه بسیار مناسبی دارد. پرداخت به‌موقع و پوشش درمانی مناسب بیمه سرمد باعث شده تا بسیاری از افراد این شرکت را برای بهره‌مندی از خدمات درمانی با هزینه کمتر انتخاب کنند. شرکت بیمه سرمد با بسیاری از کلینیک‌های درمانی در سراسر کشور طرف قرارداد بوده تا افرادی که تحت پوشش بیمه سرمد هستند با خیالی آسوده برای درمان خود اقدام کنند. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به تحت پوشش قرار دادن انواع خدمات فیزیوتراپی اشاره نمود. بنابراین اگر ساکن اهواز و خوزستان هستید، برای بهره‌مندی از خدمات فیزیوتراپی این بیمه باید به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه سرمد در اهواز مراجعه فرمایید. انواع خدمات تحت پوشش بیمه سرمد در حوزه فیزیوتراپی شامل موارد زیر است. بهترین مراکز پزشکی و سلامت، توان بخشی و فیزیوتراپی کیانپارس اهواز

  • فیزیوتراپی روتین
  • لیزر کم‌توان
  • مگنت تراپی
اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز

مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه سرمد

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس درزمینه انواع روش‌های درمان فیزیوتراپی فعالیت داشته و یکی از مجموعه‌های طرف قرارداد با بیمه سرمد است. این کلینیک تمام استانداردهای مورد نیاز را دارا بوده و به همین دلیل توانسته با این شرکت بیمه قراردادی منعقد کند. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس همواره درمان‌های پیشرفته و روش‌های علمی جدید را دنبال کرده و سعی بر اجرای آن‌ها دارد. بنابراین اگر تحت پوشش بیمه سرمد هستید و نیاز به خدمات فیزیوتراپی دارید، توصیه می‌کنیم از خدمات گسترده مجموعه فیزیوتراپی کیانپارس استفاده کنید. تمام خدمات این مجموعه با رعایت موارد بهداشتی ارائه می‌شوند و تجهیزات مورد استفاده کاملا به‌روز و مدرن هستند. مجموعه کیانپارس بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز شناخته می‌شود که با بهره‌گیری از متخصصین مجرب و حرفه‌ای به درمان هرچه سریع‌تر و بهتر بیماران کمک کند.

همچنین اگر به‌دنبال مجموعه‌ای هستید که خدمات فیزیوتراپی در منزل را با بالاترین کیفیت ارائه کند، مجموعه کیانپارس بهترین گزینه برایتان خواهد بود. این مجموعه با انواع بیمه‌های معتبر در سراسر کشور طرف قرارداد است. بنابراین شما می‌توانید با رزرو نوبت فیزیوتراپی و مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه سرمد، تنها با پرداخت مابه‌التفاوت خدمات ارائه‌شده، برای درمان بیماری خود اقدام کنید. در چنین شرایطی در هزینه‌های درمانی شما تا حد قابل‌توجهی صرفه‌جویی خواهد شد.

سخن پایانی

با توجه به اینکه امروزه هزینه‌های درمانی نظیر فیزیوتراپی افزایش بسیاری یافته است، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه سرمد، هزینه‌های پرداختی خود را کاهش دهید. تنها کافی است تحت پوشش بیمه‌های معتبر قرار گرفته باشید تا بتوانید با مراجعه به این مجموعه فیزیوتراپی، نسبت به درمان مشکلات عضلانی و اسکلتی خود با کمترین هزینه اقدام کنید. مجموعه تخصصی کیانپارس از کادری مجرب و پیشرفته‌ترین تجهیزات و دستگاه‌های فیزیوتراپی برخوردار بوده که تمام این خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌کند.

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه رازی در شهر اهواز از استان خوزستانِ ایران

 

6 دیدگاه

  • چگونه می‌توان از فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و کمر و ستون فقرات پایین هستند، بهره برد؟

  • چطور می‌توان از فیزیوتراپی برای بهبود انعطاف و عملکرد مفصل‌های اندام فوقانی مانند شانه و بازو استفاده کرد؟

  • چگونه می‌توان فیزیوتراپی را به عنوان یک روش ترمیمی برای افرادی که مشکل آسیب وصدمات ورزشی شده‌اند، استفاده کرد؟

  • چگونه تمرینات‌ورزشی توانبخشی می‌توانند در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و افتادن در ورزشکاران کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند بهبودی عملکرد و توانایی حرکتی آنها کمک کنند؟

  • چگونه می‌توان از تمرینات‌ورزشی توانبخشی به عنوان یک ابزار برای پیشگیری از اختلالات عضلانی و اسکلتی در ورزشکاران بهره برد و ب‌چه صورت این تمرینات‌ورزشی می‌توانند بهبودی عملکرد و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی کمک کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *