کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در شهر اهواز از استان خوزستانِ ایران

کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در شهر اهواز از استان خوزستانِ ایران


امروزه برخورداری از بیمه تکمیلی به یک ضرورت برای خانواده‌ها تبدیل شده و طرفداران بسیاری در ایران پیدا کرده‌ است؛ چراکه داشتن بیمه‌نامه پوشش‌های متعددی را برای افراد به‌همراه خواهد داشت و بیمه‌شدگان می‌توانند هزینه‌های درمان خود را از شرکت بیمه‌گر دریافت کنند. با افزایش هزینه‌های درمان از جمله درمان فیزیوتراپی، برخورداری از یک بیمه تکمیلی مناسب در کاهش هزینه بسیار موثر خواهد بود. بیمه تکمیلی بیمه ما، یک شرکت بیمه‌ای بسیار کاربردی و مناسب بوده که انواع هزینه‌های درمان را تحت پوشش قرار می‌دهد. بنابراین اگر شما یا اطرافیانتان در اثر بروز حوادث، آسیب دیدگی، بیماری و… نیاز به بررسی‌های پزشکی یا درمان فیزیوتراپی داشتید و تحت پوشش بیمه ما بودید، می‌توانید از خدمات این بیمه در کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در اهواز و خوزستان بهره ببرید.

بیمه ما چه مواردی را تحت پوشش قرار می دهد؟

با گذشت زمان بسیاری از افراد به‌دلیل هزینه بالا درمان، از انجام روش‌های درمانی برای بهبود وضعیت جسمانی خود منصرف می‌شوند؛ اما یکی از اصلی‌ترین راه‌حل‌های رفع این مسئله، استفاده از خدمات بیمه‌های معتبر کشور است. به‌طورکلی افراد می‌توانند با پرداخت حق بیمه تعیین‌شده توسط شرکت بیمه موردنظر، هنگام بروز آسیب‌های جسمی و دیگر حوادث از پوشش این شرکت‌ها استفاده نمایند که هزینه درمان تا حد قابل‌توجهی کاهش یا به‌طورکلی حذف شود. بیمه ما یکی از شرکت‌های بیمه معتبر در سراسر کشور بوده که به ارائه انواع خدمات درمانی می‌پردازد. یکی از خدمات درمانی مورداستفاده متداول، درمان فیزیوتراپی بوده که بیمه ما نیز آن را جزو خدمات درمانی قابل ارائه خود قرار داده است. بنابراین شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در اهواز علاوه‌بر انجام درمان فیزیوتراپی خود با بالاترین کیفیت، در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کنید. بیمه ما نیز مانند دیگر بیمه های موجود در کشور موارد به‌خصوصی را تحت پوشش قرار می‌دهد. پوشش‌هایی که شرکت بیمه ما برای بیمه تکمیلی خود قرار داده، شامل موارد زیر است. بهترین مراکز پزشکی و سلامت، توان بخشی و فیزیوتراپی کیانپارس اهواز

 • جبران هزینه‌های بستری در بیمارستان به‌منظور درمان طبی و جراحی‌های عمومی و تخصصی
 • جبران هزینه‌های پاراکلینیکی مانند سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوگرافی انواع سی‌تی‌اسکن، ام‌آر‌آی، انواع اسکن، اکو کاردیوگرافی، نوار عصب، نوار عضله، نوار مغز، تست ورزش و آنژیوگرافی چشم
 • جبران هزینه‌های زایمان شامل زایمان طبیعی، سزارین و کورتاژ
 • جبران هزینه‌های رفع و بهبود عیوب انکساری چشم
 • جبران هزینه‌های جراحی سرپایی مانند ختنه، برخی شکستگی‌ها، گچ‌گیری، تخلیه کیست، لیزردرمانی، کرایوتراپی و لیبوم
 • جبران هزینه‌های دندانپزشکی
 • جبران هزینه‌های دارو، ویزیت و آزمایش
 • جبران هزینه‌های سرویس‌دهی آمبولانس
 • جبران هزینه‌های فیزیوتراپی حداکثر برای 2 ناحیه و 10 جلسه برای یک معرفی‌نامه، لیزر درمانی کم‌توان و مگنت درمانی
اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه کارآفرین در اهواز

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه ما

بیمه ما با مراکز درمانی و فیزیوتراپی متعددی در کشور طرف قرارداد است. شما می‌توانید با مراجعه به این دسته مراکز به‌راحتی بدون پرداخت هزینه‌ای امور مربوط به درمان خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای دریافت خدمات فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت و به‌روزترین روش‌ها، باید به مجموعه‌ای مراجعه فرمایید که با انواع بیمه‌های معتبر کشور طرف قرارداد باشد. یکی از این دسته مراکز، کلینیک تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس محسوب می‌شود. این کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در اهواز و خوزستان طرف قرارداد است. بنابراین درصورتی‌که تحت پوشش این بیمه هستید و به‌دنبال بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز می‌گردید، ما مجموعه کیانپارس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این مجموعه قیمت فیزیوتراپی به‌گونه‌ای تعیین‌شده که شما می‌توانید با بهره‌گیری از انواع بیمه‌های تکمیلی همچون بیمه ما با خیالی آسوده نسبت‌ به انجام فیزیوتراپی در منزل یا در محل مجموعه اقدام فرمایید.

سخن پایانی

امروزه درمان فیزیوتراپی نیازمند پیگیری در جلسات متعدد دارد. بنابراین برای کاهش هزینه‌ها و سهولت درمان به مراکزی مراجعه فرمایید که با بیمه‌های موجود در کشور طرف قرارداد باشد. یکی از بیمه‌های محبوب و معتبر در کشور که به ارائه انواع خدمات درمانی ازجمله فیزیوتراپی می‌پردازد، بیمه ما است. این بیمه با بسیاری از مراکز درمانی طرف قرارداد بوده و شما می‌توانید تنها با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ما در اهواز و خوزستان درمان خود را با کمترین هزینه انجام دهید. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس ارائه دهنده انواع خدمات درمانی فیزیوتراپی با بالاترین کیفیت و مجرب‌ترین کادر است. بنابراین اگر شما نیز دارای بیمه تکمیلی بیمه ما هستید، می‌توانید با رزرو نوبت فیزیوتراپی و مراجعه به این مرکز بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های خود را کاهش دهید.

اطلاعات بیشتر   بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آرمان در اهواز

6 دیدگاه

 • چطور می‌توان با استفاده از فیزیوتراپی به بهبود عملکرد بیمارانی با این مرض در زانو هستند کمک کرد؟

 • چگونه می‌توان از تکنیک‌های فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و فیزیوتراپی پاها و جلو و کمر هستند، بهره برد؟

 • تاثیر تمرین در فیزیوتراپی کیانپارس می تواند در بهبود توانایی حرکتی و کیفیت زندگی کودکان با اختلالات حسی و حرکتی کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند به آنها در یادگیری مهارت‌های جدید کمک کنند؟

 • آیا فیزیو تراپی می‌تواند در کمک به نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت صورت و گردن و شانه و دست و آرنج و بازو و مچ و پاهای جلو و پشت هستند، مفید باشد؟

 • چگونه تمرینات‌ورزشی فیزیوتراپی و توانبخشی می‌تواند بهبودی عملکرد افراد مبتلا به اختلالات مفصلی ناشی از فشار کاری و استرس روزانه کمک کند و ب‌چه صورت می‌تواند بهبودی رفتارهای حمایتی از مفاصل آنها کمک کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *