فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز


با افزایش میزان متوسط سن بیماران و پیر شدن جمعیت نیاز به خدمات فیزیوتراپی در کشور بیش از پیش احساس می‌شود. همچنین افزایش شهرنشینی و زندگی شهری و کاهش فعالیت‌های فیزیکی عوارضی را به‌ همراه خواهد داشت که فرد را ناچار به مراجعه به مراکز فیزیوتراپی برای بهبود وضعیت خود می‌کند. بنابراین هر فردی ممکن است روزی به دریافت خدمات فیزیوتراپی نیاز پیدا کند. در بسیاری از مواقع نیز برخی حوادث ازجمله رانندگی، سقوط از ارتفاع یا برخی بیماری‌ها فرد را ملزم به استفاده از خدمات فیزیوتراپی می‌کند. بنابراین مراجعه به بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز که با بیمه‌های مختلف دولتی و خصوصی طرف قرارداد باشد، می‌تواند در بهبود بیماران موثر باشد. درنتیجه اگر تحت پوشش بیمه‌های معتبر کشور همچون بیمه دی هستید، در صورت نیاز به خدمات فیزیوتراپی می‌توانید با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با بیمه مورد نظر در هزینه‌های درمان خود صرفه‌جویی کنید و از خدمات درمانی آن بهترین استفاده را ببرید. در ادامه قصد داریم به معرفی کامل خدمات قابل ارائه در کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی و ارائه اطلاعات کاملی در ارتباط با این کلینیک بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

خدمات فیزیوتراپی با بیمه دی

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز
فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور، بیمه دی بوده که از توان بالایی نسبت‌ به پرداخت هزینه‌ها و خسارات برخوردار است و جایگاه ویژه‌ای در میان انواع موسسات و شرکت‌های فعال در این حوزه دارد. در ایران مانند بسیاری دیگر از کشورها، بیشترین پرداختی شرکت‌های بیمه به افراد جامعه مربوط به هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی است. فیزیوتراپی نیز یکی از انواع خدماتی است که سالیانه بیمه دی بخش عظیمی از درآمد خود را به آن اختصاص می‌دهد. این بیمه تعرفه‌هایی که بابت بیمه درمانی از مراجعین خود دریافت می‌کند، در مقایسه با دیگر شرکت‌های بیمه منصفانه‌تر بوده و خدمات مناسبی را ارائه می‌کند. مراکز فیزیوتراپی زیادی در کشور طرف قرارداد با این بیمه هستند. یکی از انواع کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در ایران، مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس است. توجه داشته باشید اگر شخصی با بیمه دی به این کلینیک مراجعه و خدمات فیزیوتراپی را دریافت نماید، نیازی به پرداخت هزینه نخواهد داشت یا تنها مقدار کمی فرانشیز پرداخت می‌کند. فراموش نکنید که حق فرانشیز هر ساله توسط شرکت بیمه‌ای تعیین‌شده و ثابت نخواهد بود.

اطلاعات بیشتر   بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه آرمان در اهواز

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه دی

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی ازجمله خدمات پاراکلینیکی بااهمیتی بوده که بیماران و افراد مسن ممکن است چندین و چند بار درطول سال به آن نیاز پیدا کنند. درنتیجه اگر تحت پوشش و حمایت بیمه خاصی نباشند، فشار مالی زیادی به آن‌ها وارد می‌شود. حتی ممکن است از پرداخت هزینه‌های فیزیوتراپی صرف‌نظر کنند و بیماری خود را رها نمایند؛ اما شرکت بیمه دی در یک تصمیم مهم اقدام به عقد قرارداد با مراکز معتبر فیزیوتراپی نموده که در این‌ بین مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس یکی از این دسته مراکز محسوب می‌شود. در این مجموعه افرادی که تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند، می‌توانند تنها با پرداخت مقدار ناچیزی حق بیمه، از انواع خدمات فیزیوتراپی استفاده کنند. همچنین شرکت بیمه دی به‌دلیل عقد قرارداد با بنیاد شهدا و ایثارگران بسیاری از خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی را برای بیمه‌شدگان این مرکز رایگان نموده است. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس برای راحتی حال بیماران خدمات فیزیوتراپی در منزل را نیز ارائه می‌نماید. تنها کافی است هنگام رزرو نوبت فیزیوتراپی این موضوع را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

سخن پایانی

امروزه شرکت بیمه دی برای ارائه خدمات خود طرح‌های مختلفی را قرار داده و افراد متناسب با حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنند، می‌توانند از خدمات این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس یک کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز و خوزستان بوده که با این بیمه طرف قرارداد است و افراد تحت پوشش بیمه دی به سادگی می‌توانند با کمترین هزینه انواع خدمات فیزیوتراپی را دریافت نمایند. این مرکز مجهز به آخرین تکنولوژی پزشکی و درمانی بوده و شما می‌توانید با بهره‌مندی از بیمه‌های معتبر در کشور با مناسب‌ترین قیمت فیزیوتراپی درمان خود را پیگیری کنید.

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه سلامت در اهواز و خوزستان

6 دیدگاه

  • چگونه تمرینات‌ورزشی توانبخشی می‌توانند بهبودی وضعیت عضلاتی و سیستم عصبی افراد با مشکلات حرکتی و عضلانی ناشی از ناتوانی مفصلی کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند بهبودی توانایی حرکتی و توانایی اجرای وظایف روزمره کمک کنند؟

  • چگونه تمرینات‌ورزشی توانبخشی می‌توانند به افراد مبتلا به آرتروز در کاهش درد و بهبودی عملکرد مفاصلی کمک کنند؟

  • چگونه تمرینات‌ورزشی تعادلی و توانبخشی می‌توانند در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و افتادن در سالمندان کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشند؟

  • چطور می‌توان از تمرینات فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و پاهای جلو و پشت و زیر شکم هستند، استفاده کرد؟

  • چگونه می‌توان از فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و کمر و ستون فقرات پایین هستند، بهره برد؟

  • آیا فیزیو تراپی می‌تواند در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت گردن و شانه و دست و آرنج و بازو و مچ و پاهای جلو و پشت و کمر و ستون فقرات پایین و سینه و کمر و فیزیوتراپی پاها و بازوها و ساق پا و ستون فقرات میانی و باسن و ران و پاهای جلو و پشت و سینه هستند، مفید باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *