فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز


با افزایش میزان متوسط سن بیماران و پیر شدن جمعیت نیاز به خدمات فیزیوتراپی در کشور بیش از پیش احساس می‌شود. همچنین افزایش شهرنشینی و زندگی شهری و کاهش فعالیت‌های فیزیکی عوارضی را به‌ همراه خواهد داشت که فرد را ناچار به مراجعه به مراکز فیزیوتراپی برای بهبود وضعیت خود می‌کند. بنابراین هر فردی ممکن است روزی به دریافت خدمات فیزیوتراپی نیاز پیدا کند. در بسیاری از مواقع نیز برخی حوادث ازجمله رانندگی، سقوط از ارتفاع یا برخی بیماری‌ها فرد را ملزم به استفاده از خدمات فیزیوتراپی می‌کند. بنابراین مراجعه به بهترین کلینیک فیزیوتراپی در ایران و اهواز که با بیمه‌های مختلف دولتی و خصوصی طرف قرارداد باشد، می‌تواند در بهبود بیماران موثر باشد. درنتیجه اگر تحت پوشش بیمه‌های معتبر کشور همچون بیمه دی هستید، در صورت نیاز به خدمات فیزیوتراپی می‌توانید با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با بیمه مورد نظر در هزینه‌های درمان خود صرفه‌جویی کنید و از خدمات درمانی آن بهترین استفاده را ببرید. در ادامه قصد داریم به معرفی کامل خدمات قابل ارائه در کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی و ارائه اطلاعات کاملی در ارتباط با این کلینیک بپردازیم؛ با ما همراه باشید.

خدمات فیزیوتراپی با بیمه دی

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز
فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در کشور، بیمه دی بوده که از توان بالایی نسبت‌ به پرداخت هزینه‌ها و خسارات برخوردار است و جایگاه ویژه‌ای در میان انواع موسسات و شرکت‌های فعال در این حوزه دارد. در ایران مانند بسیاری دیگر از کشورها، بیشترین پرداختی شرکت‌های بیمه به افراد جامعه مربوط به هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی است. فیزیوتراپی نیز یکی از انواع خدماتی است که سالیانه بیمه دی بخش عظیمی از درآمد خود را به آن اختصاص می‌دهد. این بیمه تعرفه‌هایی که بابت بیمه درمانی از مراجعین خود دریافت می‌کند، در مقایسه با دیگر شرکت‌های بیمه منصفانه‌تر بوده و خدمات مناسبی را ارائه می‌کند. مراکز فیزیوتراپی زیادی در کشور طرف قرارداد با این بیمه هستند. یکی از انواع کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در ایران، مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس است. توجه داشته باشید اگر شخصی با بیمه دی به این کلینیک مراجعه و خدمات فیزیوتراپی را دریافت نماید، نیازی به پرداخت هزینه نخواهد داشت یا تنها مقدار کمی فرانشیز پرداخت می‌کند. فراموش نکنید که حق فرانشیز هر ساله توسط شرکت بیمه‌ای تعیین‌شده و ثابت نخواهد بود.

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه ایران در شهر اهواز از استان خوزستانِ ایران

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس طرف قرارداد با بیمه دی

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

آیا هزینه خدمات فیزیوتراپی با بیمه دی رایگان است؟

در اکثر کشورهای توسعه‌یافته دنیا، خدمات کلینیکی و حتی خدمات پاراکلینیکی به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. اما در ایران، این امر ممکن نیست و برخی از خدمات پزشکی و پاراکلینیکی در بهترین حالت نیاز به پرداخت فرانشیز دارند.

فیزیوتراپی به عنوان یکی از خدمات پاراکلینیکی مهم، برای بیماران و به خصوص افراد مسن، اغلب در طول سال مورد نیاز قرار می‌گیرد. اما اگر این افراد تحت پوشش و حمایت خاصی قرار نگیرند، ممکن است از پرداخت هزینه‌های فیزیوتراپی خودداری کنند و بیماری خود را نادیده بگیرند.

با اقدام مهم و جدی، شرکت بیمه دی قراردادهایی با مراکز معتبر فیزیوتراپی بسته است که بهترین مرکز فیزیوتراپی در اهواز، کلینیک کیانپارس است. این کلینیک با ارائه خدمات پیشرفته، بهترین فیزیوتراپی را برای بیماران فراهم می‌کند. افرادی که تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند، می‌توانند با پرداخت هزینه کمی، از خدمات فیزیوتراپی بهره‌مند شوند.

حتی بیمه دی به دلیل عقد قرارداد با بنیاد شهدا و ایثارگران، توانسته است برای ششمین سال متوالی خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی را به صورت رایگان برای بیمه‌شدگان این مرکز فراهم کند؛ بنابراین، می‌توان گفت که هرچند فیزیوتراپی برای همه به صورت رایگان نیست، اما بخشی از هزینه‌ها توسط شرکت بیمه دی پوشش داده می‌شود و برای خانواده‌های ایثارگر و شهدا نیز بخشی از خدمات به صورت رایگان است.

 

بهترین کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز

یکی از مهم‌ترین پرسش‌های مطرح شده توسط افراد ساکن در اهواز و شهرهای حومه، این است که کدام کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز بهترین است؟ این افراد علاقه دارند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پرداخت هزینه‌ای مناسب، بهترین خدمات فیزیوتراپی را با بیمه دی دریافت کنند تا سلامتی خود را بهبود بخشند. یکی از مراکز معتبر و معروف در اهواز، کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس است. این مرکز با سابقه‌ای بلند و تخصص متخصصان خود، به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز شناخته می‌شود.

 

 

اطلاعات بیشتر   کلینیک فیزیوتراپی با بیمه پارسیان در اهواز

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

هزینه فیزیوتراپی با بیمه دی

یکی از پرسش‌های مهمی که توسط بیماران و افرادی که به دریافت خدمات فیزیوتراپی علاقه‌مند هستند، مطرح می‌شود این است که هزینه فیزیوتراپی با بیمه دی چقدر است؟

در پاسخ به این سؤال بسیار حائز اهمیت باید ذکر کنیم که اگرچه هزینه دریافت خدمات فیزیوتراپی بدون داشتن بیمه ممکن است برای برخی از افراد بسیار زیاد باشد، اما افرادی که از بیمه استفاده می‌کنند، می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را با هزینه کمتری دریافت کنند. هزینه فیزیوتراپی با بیمه دی اگرچه کاملاً رایگان نیست، اما بسیار مناسب است، به شرطی که کلینیک انتخابی برای ارائه خدمات با این بیمه قرارداد همکاری داشته باشد.

خوشبختانه، کلینیک کیانپارس به دلیل برقراری قرارداد با بیمه دی، قادر است بیمارانی که از این بیمه استفاده می‌کنند، را با هزینه کمتری به فیزیوتراپی دسترسی دهد. در پی توصیه ما به دریافت خدمات فیزیوتراپی از کلینیک کیانپارس، این سؤال بسیار مهم در ذهن افراد شکل می‌گیرد که چرا باید این کلینیک را برای دریافت خدمات فیزیوتراپی انتخاب کنند؟ در پاسخ به این سؤال باید به گزینه‌های زیر اشاره نمود:

 1. 1. کلینیک کیانپارس یکی از بهترین کلینیک‌های فیزیوتراپی اهواز است که با بیمه دی قرارداد همکاری دارد. بنابراین بیمارانی که تحت پوشش این بیمه هستند، می‌توانند از این طریق هزینه‌های درمانی خود را به طور قابل توجهی کاهش دهند.
 2. متخصصان کلینیک کیانپارس بسیار با تجربه هستند، بنابراین می‌توانند کمک کنند تا اختلال شما در بازه زمانی کوتاه‌تری بهبود یابد یا درمان شود.
 3. 3. خدمات فیزیوتراپی در کلینیک کیانپارس طبق آخرین متدهای پزشکی انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که نوین‌ترین و پیشرفته‌ترین درمان‌های فیزیکی در این فیزیوتراپی انجام می‌شود.
 4. استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات فیزیوتراپی باعث می‌شود تا خدمات ارائه شده در این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.
 5. متاسفانه گاهی دیده می‌شود که در برخی مراکز خدمات فیزیوتراپی به بیماران سخت ارائه نمی‌شود. اما باید بگوییم که در کلینیک ما تمامی بیماران با هر نوع شرایطی با توجه به نسخه پزشک می‌توانند از خدمات ارائه شده کنند.

 

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهوازخدمات کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز

کلینیک فیزیوتراپی کیانپارس با پوشش بیمه دی، خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل مگنت درمانی، شاک ویو تراپی، لیزر درمانی، تکار تراپی، ترکشن و سایر روش‌ها می‌باشد.

بنابراین، اگر با دردهای اسکلتی و عضلانی مواجه هستید، عضلات شما ضعیف شده است یا بازه حرکتی بدنتان کاهش یافته است، می‌توانید با دریافت خدمات فیزیوتراپی از این مرکز برتر، مشکلات خود را در مدت زمان کوتاهی درمان کنید.

اطلاعات بیشتر   چگونه یک فیزیوتراپیست انتخاب کنیم؟

باید توجه داشت که برخی از بیماری‌ها مانند اختلالات نوروژنتیک تنها با فیزیوتراپی و ورزش درمانی قابل کنترل هستند. در واقع، این نوع بیماری‌ها دارای هیچ درمان مؤثری نیستند، اما با استفاده از روش‌های فیزیکی تحت نظر متخصصین فیزیوتراپی، می‌توان عوارض این بیماری‌ها را کاهش داد. کلینیک کیانپارس اهواز به طور تخصصی درمان این بیماری‌ها را بر عهده دارد.

فیزیوتراپی irandpt طرف قرارداد بیمه دی در شهر اهواز

فیزیوتراپی ازجمله خدمات پاراکلینیکی بااهمیتی بوده که بیماران و افراد مسن ممکن است چندین و چند بار درطول سال به آن نیاز پیدا کنند. درنتیجه اگر تحت پوشش و حمایت بیمه خاصی نباشند، فشار مالی زیادی به آن‌ها وارد می‌شود. حتی ممکن است از پرداخت هزینه‌های فیزیوتراپی صرف‌نظر کنند و بیماری خود را رها نمایند؛ اما شرکت بیمه دی در یک تصمیم مهم اقدام به عقد قرارداد با مراکز معتبر فیزیوتراپی نموده که در این‌ بین مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس یکی از این دسته مراکز محسوب می‌شود. در این مجموعه افرادی که تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند، می‌توانند تنها با پرداخت مقدار ناچیزی حق بیمه، از انواع خدمات فیزیوتراپی استفاده کنند. همچنین شرکت بیمه دی به‌دلیل عقد قرارداد با بنیاد شهدا و ایثارگران بسیاری از خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی را برای بیمه‌شدگان این مرکز رایگان نموده است. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس برای راحتی حال بیماران خدمات فیزیوتراپی در منزل را نیز ارائه می‌نماید. تنها کافی است هنگام رزرو نوبت فیزیوتراپی این موضوع را با کارشناسان مجموعه در میان بگذارید.

سخن پایانی

امروزه شرکت بیمه دی برای ارائه خدمات خود طرح‌های مختلفی را قرار داده و افراد متناسب با حق بیمه‌ای که پرداخت می‌کنند، می‌توانند از خدمات این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند. مجموعه تخصصی فیزیوتراپی کیانپارس یک کلینیک فیزیوتراپی با بیمه دی در اهواز و خوزستان بوده که با این بیمه طرف قرارداد است و افراد تحت پوشش بیمه دی به سادگی می‌توانند با کمترین هزینه انواع خدمات فیزیوتراپی را دریافت نمایند. این مرکز مجهز به آخرین تکنولوژی پزشکی و درمانی بوده و شما می‌توانید با بهره‌مندی از بیمه‌های معتبر در کشور با مناسب‌ترین قیمت فیزیوتراپی درمان خود را پیگیری کنید.

6 دیدگاه

 • چگونه می‌توان از فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و کمر و ستون فقرات پایین هستند، بهره برد؟

 • چطور می‌توان از تمرینات فیزیوتراپی در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت دست و پاهای جلو و پشت و زیر شکم هستند، استفاده کرد؟

 • چگونه تمرینات‌ورزشی توانبخشی می‌توانند بهبودی وضعیت عضلاتی و سیستم عصبی افراد با مشکلات حرکتی و عضلانی ناشی از ناتوانی مفصلی کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند بهبودی توانایی حرکتی و توانایی اجرای وظایف روزمره کمک کنند؟

 • چگونه تمرینات‌ورزشی تعادلی و توانبخشی می‌توانند در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و افتادن در سالمندان کمک کنند و ب‌چه صورت می‌توانند کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشند؟

 • آیا فیزیو تراپی می‌تواند در نقاحت بیمارانی با این مرض در قسمت گردن و شانه و دست و آرنج و بازو و مچ و پاهای جلو و پشت و کمر و ستون فقرات پایین و سینه و کمر و فیزیوتراپی پاها و بازوها و ساق پا و ستون فقرات میانی و باسن و ران و پاهای جلو و پشت و سینه هستند، مفید باشد؟

 • چگونه تمرینات‌ورزشی توانبخشی می‌توانند به افراد مبتلا به آرتروز در کاهش درد و بهبودی عملکرد مفاصلی کمک کنند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *